Komis Modlińska – Komis Płochocińska

Interesuje Cię sprzedaż dotychczasowego samochodu lub chcesz zakupić używane auto w dobrej cenie? Jesteśmy właśnie dla Ciebie. Mamy bardzo bogatą ofertę samochodów, dzięki czemu wybierzesz dla siebie auto marzeń, w dobrym stanie technicznym. Oferujemy zakup samochodów w przystępnych cenach. Tyczy się to przeróżnych modeli, zgodnie z zainteresowaniami naszych klientów. Każda osoba może mieć pewność, że dobije z nami targu i w krótkim czasie stanie się posiadaczem auta, które będzie mogło być wykorzystywane na co dzień czy też podczas wyjazdów służbowych i rekreacyjnych.

Komis Modlińska – na jakiej zasadzie działamy w przypadku sprzedaży auta?

Nasz Komis Modlińska działa na bardzo przejrzystych zasadach, dlatego zainteresowani klienci nie muszą obawiać się szeregu skomplikowanych formalności. Jest to dla nas całkowicie zbędne. Opieramy się na kilku istotnych etapach pracy:

 • kontakt – na samym początku klient musi się z nami skontaktować, w celu dogadania ewentualnych szczegółów współpracy. Klient może kontaktować się z naszym Komisem przy pomocy telefonu komórkowego (508 970 980), wiadomości SMS czy też MMS,
 • wstępna wycena auta oraz umówienie się na bezpośrednie spotkanie – na samym początku ewentualnej współpracy zajmuje się wstępną wyceną auta, które dostarcza do nas klient. Potem umawiamy się na bezpośrednie spotkanie. Co najważniejsze, klient, który odwiedzi nasz Komis Płochocińska nie musi zdecydować się na sprzedaż auta. W każdym momencie może odstąpić od ewentualnej transakcji i nie zapłaci za wycenę,
 • dokładne oględziny auta i ostateczna wycena – nasi pracownicy na miejscu spotkania zajmą się dokładnymi oględzinami auta, które chce sprzedać klient. Następnie przystępujemy do ostatecznej wyceny samochodu, a klient podejmuje decyzję, czy akceptuje naszą ofertę, czy też jednak nie zdecyduje się na finalne podpisanie umowy,
 • finalizowanie zakupu – na samym końcu współpracy przystępujemy do sporządzenia tradycyjnej umowy kupna. Z pewnością nie zajmie to nikomu dużo czasu, w razie potrzeby oferujemy zainteresowanym pomoc prawną po sprzedaży auta, dzięki czemu klienci dowiedzą się jak zgłosić sprzedaż auta w Urzędzie, w ubezpieczalni i jak wyrejestrować posiadany pojazd.

Odwiedzając prowadzony przez nas Komis Modlińska można być pewnym, że nawiąże się z naszymi pracownikami odpowiednią nić porozumienia i skutecznie doprowadzi się rozmowy do pomyślnego zakończenia. Za własne auto otrzyma się naprawdę godziwe pieniądze, które będzie można odłożyć na zakup nowego samochodu, np. w naszym Komisie.

Komis Modlińska Komis Płochocińska

Komis Płochocińska – jakie auta i pojazdy skupujemy od naszych klientów?

Nasz Komis Płochocińska skupuje od zainteresowanych klientów różnorodne modele aut, więc nie ma to dla nas większego znaczenia. Przyjmiemy praktycznie wszystko, z czym zwróci się do nas klient. Na tle konkurencji wyróżniamy się elastycznymi negocjacjami, bardzo atrakcyjnymi ofertami finansowymi oraz niezwykle szeroką ofertą.

Klienci mogą udać się do naszego Komisu z następującymi samochodami:

 • zabytkowymi,
 • uszkodzonymi, z niekompletną dokumentacją,
 • z roczników 1981-2009,
 • bez rejestracji w Polsce i przeglądu technicznego,
 • powypadkowymi, bez ubezpieczenia OC, zaniedbanymi i niekompletnymi,
 • spalonymi, z nietypową kierownicą, unieruchomionymi i skorodowanymi,
 • kolekcjonerskimi,
 • dostawczymi do 3,5 tony i powyżej 3,5 tony,
 • kabrioletami,
 • terenowymi,
 • ciężarowymi,
 • osobowymi.

To nie jedyna opcja, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów, ponieważ zajmujemy się również skupem motocykli, quadów, skuterów, trajków, przyczep kempingowych, motocykli zabytkowych, przyczep towarowych czy też autobusów. Jak widać wyraźnie wystarczy odwiedzić nasz Komis Modlińska, a na pewno znajdzie się dla siebie wartościową ofertę, z której przyjdzie skorzystać naszemu klientowi. W każdym przypadku zapewniamy klientowi indywidualne podejście oraz profesjonalne rozmowy, wliczając w to rzetelną wycenę i oględziny auta lub też oferowanego nam pojazdu. Klienci mogą mieć pewność, że za własne samochody i maszyny otrzymają naprawdę dobre pieniądze.

Komis Modlińska – jakie auta proponujemy naszym klientom?

Prowadzony przez nas Komis Płochocińska może zaoferować klientom różnorodne auta, w przedziale cenowym od 800 do 5000 złotych. Każdy może przeanalizować własne możliwości finansowe i to właśnie na tej podstawie odwiedzić nasz Komis Modlińska, wybierając odpowiedni samochód, zgodnie ze swoimi potrzebami i dostępnymi środkami. Sprzedajemy auta, ale też oferujemy ich zamianę, jeśli klient jest oczywiście zainteresowany takim posunięciem. Zawsze działamy sprawnie i w zgodzie z interesami obu stron. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. W związku z tym w naszym Komisie mogą Państwo znaleźć zarówno bardziej nowoczesne auta, jak i tradycyjne modele, które poruszają się po polskich drogach od dłuższego czasu. W Komisie mogą Państwo obejrzeć różnorodne samochody, znajdujące się w zróżnicowanym stanie technicznym. W zdecydowanej większości przypadków są to jednak auta w pełni sprawne, z ważnymi przeglądami i ubezpieczeniami OC.

Komis Płochocińska – czym wyróżniamy się na tle innych firm?

Prowadząc nasz Komis Płochocińska dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z transakcji, którą mu proponujemy. Co najważniejsze stale poszerzamy ofertę naszych samochodów, więc z pewnością każdy będzie mógł znaleźć dla siebie wymarzone auto, w dobrej cenie. Ponadto zajmujemy się skupem aut od naszych klientów, niezależnie od tego, w jakim stanie technicznym będą się one znajdować. Można być przy tym pewnym, że Komis Modlińska zaoferuje naprawdę korzystne warunki finansowe, a klientom nie pozostaje nic innego, jak tylko je przyjąć. Wstępnej wyceny możemy dokonać przy pomocy telefonu komórkowego, a dopiero potem umówimy się na bezpośrednio spotkanie z naszymi potencjalnymi klientami. Komis Płochocińska dba o przejrzyste warunki podpisywanych umów oraz o zadowolenie wszystkich grup odbiorców. W razie potrzeby oferujemy także złomowanie aut, które odbieramy od naszych klientów specjalną autolawetą, przez 24 godziny na dobę.