Skup aut – Legionowo

Profesjonalny skup aut w Legionowie

Jeżeli posiadają Państwo stare auto, kilku czy kilkunastoletnie i chcą go dobrze sprzedać, zapraszamy do Legionowa. Sprawdzone miejsce, w którym na pewno sprzedadzą Państwo samochód w dobrej cenie. Jeżeli oferowana przez nas cena nie będzie w pełni satysfakcjonująca dla klienta, podejmiemy negocjację, by dość z Wami do porozumienia i spełnić Wasze oczekiwania.

Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym

Nasza firma jest w 100% legalna. Skupujemy samochodu używane, uszkodzone, po wypadkach i kolizjach, auta nawet bardzo zdezelowane i nie nadające się do użytku. U nas mogą Państwo sprzedać samochód w każdym stanie technicznym. Auto może być sprawne, częściowo sprawne, niesprawne i zupełnie nie nadające się do użytku. Zawsze staramy się transparentnie i rzeczowo wycenić każdy pojazd. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i uczciwej transakcji. Wszystkie formalności załatwiamy od ręki, na miejscu, sprawnie, szybko i bez zbędnej biurokracji. Za zakupione auto od razu otrzymują Państwo gotówkę. Możemy przyjąć samochód także w rozliczeniu. W naszym komisie mogą Państwo zakupić również samochód używany.

Przyjmujemy wszystkie rodzaje aut: osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe, autobusy, kabriolety, również pojazdy jednośladowe, takie jak motocykle, skutery i inne. Kupimy od Państwa także pojazdy wodne (łódź, jacht), turystyczne (przyczepa kempingowa), przyczepy towarowe i pojazdy zabytkowe. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj pojazdów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy od kontakt telefoniczny. Nasi pracownicy chętnie z Państwem porozmawiają, doradzą i odpowiedzą na Wasze pytania.

Komis Modlińska Komis Płochocińska

Skup Aut Legionowo – jeden z oddziałów w Warszawie  

Nasza firma posiada wiele oddziałów na terenie Warszawy. Nie tylko nasz skup aut Legionowo, ale także skupy na Bemowie, Targówku, Białołęce oraz w Ożarowie Mazowieckiem. Warszawa i okolice to obszar naszego działania.

Zapewniamy transport samochodów nie nadających się do ruchu, uszkodzonych lub bez ważnego przeglądu technicznego. Wycena w skupie aut Legionowo i każdym innym oddziale jest całkowicie bezpłatna. Nie jest również obowiązkowa. To Państwo decydujecie o tym.

Czy można liczyć na zwrot z polisy ubezpieczeniowej?

Jeżeli transakcja dojdzie do skutku, klient otrzymuje od nas wypowiedzenie polisy, której udziela nabywca. Wypowiedzenie upoważnia do odzyskania kwoty pochodzącej z polisy. Służymy Państwo poradą i dopełnieniem wszystkich formalności, jakie dotyczą tej sprawy.

Oferujemy szybką transakcję i gotówkę do ręki

W skupie aut Legionowo mogą Państwo liczyć na transakcję gotówkową. Przygotowujemy umowę zakupu pojazdu, którą Państwo podpisujecie, wypłacamy gotówkę i dobijamy targu. Państwo są zadowoleni, my również, obie strony przy minimalnych formalnościach szybko załatwiają sprawę. Dotyczy to zarówno sprzedaży auta do komisu, jak i zakupu. Nie pobieramy od Państwa żadnego depozytu, nie zajmujemy się również wypłatami posprzedażowymi. Niektóre komisy to praktykują, my – nie. Dokonujemy jedynie wyceny pojazdu, podejmujemy z Państwem negocjacje i wypłacamy gotówkę za auto. Wszystko u nas na miejscu, w skupie aut Legionowo.

Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy zadowolenie.