Skup aut – Praga Południe

Skup aut Praga Południe

Zajmujemy się fachowym skupem aut, działając z wieloletnim doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której nie tylko klient sprzeda niepotrzebne pojazdy, lecz także zakupi samochód po niewielkiej cenie i w dobrym stanie. 

Skup aut Praga Południe

Skup aut Praga Południe zajmuje się skupem wielu pojazdów używanych, takich jak samochody zabytkowe, kolekcjonerskie, auta dostawcze, autobusy, kabriolety, auta terenowe, ciężarowe, motocykle, trajki, quady, przyczepy kempingowe, skutery, łodzie i inne pojazdy. Cechuje nas pełen profesjonalizm i rzetelna wycena, która opiera się na wiedzy i doświadczeniu. Z powodzeniem odbierzemy od klienta auta:

 • spalone,
 • niekompletne,
 • sprawne,
 • unieruchomione,
 • skorodowane,
 • zaniedbane,
 • uszkodzone,
 • z niekompletną dokumentacją,
 • z kierownicą po stronie prawej,
 • bez rejestracji w naszym kraju,
 • bez ważnego przeglądu technicznego,
 • bez ubezpieczenia OC itp.
Komis Modlińska Komis Płochocińska

Co daje skup aut?

Nasz skup aut działający w okolicy Pragi Południe pozwala szybko i bez tracenia czasu pozbyć się pojazdu, którego klient już nie potrzebuje. Sprzedaż jest nie lada wyzwaniem i często wymaga od właściciela zaangażowania oraz poświęcenia cennego czasu. Na szczęście z pomocą naszej firmy pozbędziesz się auta sprawnie i zyskując gotówkę już w kilka chwil. Zaletą naszego skupu aut jest z pewnością szybkość transakcji i rzetelna wycena. Zazwyczaj do finalizacji sprzedaży wystarczy jeden kontakt z naszymi specjalistami. Aby uzyskać fachową wycenę, podać należy najważniejsze dane o pojeździe – model, przebieg, mankamenty, marka itp. Ponadto, oferujemy dojazd do klienta, co także zapewnia sporą wygodę i komfort. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie odbiorcy i jego satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić potrzeby każdego właściciela samochodu. 

Rozbudowana oferta

Korzystając ze skupu aut, wystarczy podjąć kilka kroków, które sfinalizują transakcję. Po pierwsze konieczny jest kontakt z naszą firmą – za pomocą rozmowy telefonicznej lub wiadomości SMS/MMS. Kolejnym etapem jest dokonanie wyceny wstępnej i umówienie się na spotkanie w dogodnym dla klienta terminie. Bezpłatnie dojeżdżamy na miejsce lub umawiamy wizytę w naszym komisie samochodowym w Warszawie. Skup aut Praga Południe wykonuje oględziny na miejscu, w sposób szybki, dyskretny i dokładny. Niezwykle ważne jest to, że nawet jeśli klient nie zdecyduje się na sprzedaż, nie ponosi żadnych kosztów. Spotkanie trwa około 30 minut. 

 

Ostatni etap obejmuje zakup na podstawie tradycyjnej umowy kupna sprzedaży (od firm przyjmujemy faktury). Jeśli klient pragnie przeznaczyć auto na złom, wypisać należy zaświadczenie o demontażu pojazdu. Zapłata następuje gotówką lub przelewem, jak i wpłatą w banku w obecności klienta. W przypadku niesprawnych pojazdów korzystamy z autolawety. 

Skup aut Praga Południe zachęca również do skorzystania z pomocy odnośnie tego, jakie czynności są konieczne do zrobienia po zakupie – w ubezpieczalni, w urzędzie i w związku z wyrejestrowaniem auta.