Skup aut – Ursus

Jak łatwo sprzedać lub kupić samochód w Warszawie?

Skup aut Tysiak posiada rozbudowaną sieć kupna/sprzedaży samochodów w doskonałym stanie technicznym, jak i starszych pojazdów. Skupujemy też samochody powypadkowe. Nasz skup aut Ursus to prawdziwa okazja dla każdego, kto potrzebuje szybko pozbyć się swojego starego auta jak i dla osoby poszukującej świetnej okazji motoryzacyjnej w dobrej cenie. Skup aut Ursus oferuje konkurencyjne stawki i przejrzyste warunki współpracy. Cieszymy się zaufaniem i ciągle rosnącą rzeszą klientów (zarówno po stronie zbywców aut jak i osób, które znalazły coś dla siebie w naszej bogatej ofercie pojazdów samochodowych).
Poza Ursusem funkcjonujemy też w innych dzielnicach Warszawy.

Jak wygląda kwestia sfinalizowania sprzedaży auta pod kątem finansowym?

Jeżeli jesteś zdecydowany sprzedać swój samochód, skontaktuj się z nami. Działamy według bardzo prostego i uczciwego mechanizmu. Mianowicie dokonujemy na miejscu wyceny pojazdu potencjalnego klienta, następnie umożliwiamy negocjację tej ceny i finalizujemy zapłatę w gotówce od ręki. Nie opieramy swojej działalności o umowy posprzedażowe – popularne wśród konkurencji. Z nami masz gwarancję, że po sprzedaży auta otrzymasz natychmiastową wypłatę należności w gotówce.
Ponadto sporządzamy na miejscu wszelkie dokumenty związane ze sprzedażą, takie jak umowa zakupu pojazdu itp.

Wycena samochodu przed dokonaniem transakcji

Będąc wiele lat na rynku stawiamy sobie za punkt honoru w pełni profesjonalną obsługę naszych klientów. Wobec czego oferowana przez nas wycena pojazdu jest zawsze przeprowadzana za darmo i nie jest  żaden sposób zobowiązująca do dalszej współpracy.
Jesteśmy otwarci na różne rozwiązania, wygodne dla klienta, dlatego można przesłać nam zdjęcia pojazdu za pośrednictwem MMS. Można też przybyć osobiście z pojazdem do jednego z naszych punktów, np. skup aut Ursus i na miejscu dokonamy oględzin pojazdu. Możemy również po kontakcie telefonicznym umówić się na przeprowadzenie wyceny z klientem indywidualnie w miejscu przez niego wskazanym .
Żadna z tych czynności nie zobowiązuje Cię do opłat ani konieczności podjęcia z nami dalszej współpracy. Jeżeli jednak nasze warunki finansowe będą dla Ciebie zadowalające to od razu możesz sprzedać nam pojazd i otrzymać ustaloną zapłatę od ręki.

Komis Modlińska Komis Płochocińska

Możliwość sprzedaży auta uszkodzonego, nie posiadającego przeglądu lub bez kompletnej dokumentacji technicznej

Skup aut Ursus jest w stanie zaoferować przyjęcie każdego pojazdu samochodowego, bez względu na jego stan techniczny czy formalną dokumentację techniczną. Skupujemy samochody uszkodzone, jak i te w doskonałym stanie technicznym. Skupujemy samochody bez opłat, bez ubezpieczenia, bez ważnego przeglądu technicznego i kompletnej dokumentacji. Możemy od ręki sfinalizować taką transakcję za gotówkę, wystawiając przy tym umowę kupna/sprzedaży lub dokument potwierdzający złomowanie pojazdu.
Wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie po kontakcie osobistym lub telefonicznym.

Wspomagamy naszych klientów w załatwianiu formalności posprzedażowych

Sprzedając pojazd w skupie aut Ursus masz gwarancję, że pomożemy i załatwimy za Ciebie wszelkie kwestie związane z wyrejestrowaniem auta, zdaniem tablic rejestracyjnych oraz dowodu rejestracyjnego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta.