Skup aut – Mokotów

Mokotów, inne dzielnice i okolice Warszawy- rzetelny skup aut!

Jeśli chcesz szybko i prawie sprzedać samochód skontaktuj się ze skupem aut Mokotów. Z terenu całej Warszawa i okolic odkupimy auta również w celu demontażu. Nie istnieje łatwiejszy sposób na pozbycie się auta, nawet jeśli jest uszkodzone, bez przeglądu technicznego czy brakuje dokumentacji. Roczniki od 1980 do 2009 roku produkcji. Oszczędź czas na szukanie prywatnych kupców, nie płać dodatkowo za wyceny i badania techniczne. Pozbądź się zalegających wraków z podwórka, skorodowanego pojazdu lub uszkodzone, gdzie naprawa przewyższy wartość  samochodu. Wybierz uczciwe i jasne zasady, skontaktuj się ze skupem i zapoznaj z ofertą. Za transakcję płacimy w gotówce lub na życzenie klienta przelewem w jego obecności. 

Co nas wyróżnia.

Jesteśmy w stanie przyjąć każdy pojazd. Nie musi być zarejestrowany w Polsce ani posiadać aktualnej dokumentacji. Samochody powypadkowe, spalone, zaniedbane i unieruchomione- jesteśmy w stanie zabrać je ze wskazanego miejsca. Odbieramy auta lawetą ze wskazanego miejsca. Formalności trwają dosłownie chwilę, nie ma dodatkowych opłat za dojazd i wycenę. Gwarantujemy zakończenie transakcji zgodnie z wymogami prawnymi. Spisujemy lub wystawiamy właściwe dokumenty- w przypadku odkupu-umowę sprzedaży, w przypadku demontażu- zaświadczenie. Mamy aktualną wiedzę w zakresie wymaganych dokumentów w ubezpieczalni i urzędzie- wszystko pomożemy załatwić. Podpowiemy na miejscu, a na naszej stronie internetowej są dodatkowo jasne wytyczne (terminy zgłoszeń do organów właściwych czy podstawy prawne) oraz gotowe dokumenty do pobrania np. umowa kupna. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ale i motocykle, przyczepy, pojazdy zabytkowe, a nawet łodzie. Jeśli jesteś posiadaczem innego niestandardowego pojazdu, skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie, żebyś mógł pozbyć się pojazdu i otrzymać szybko gotówkę. 

Jak działamy.

Nasza działalność jest elastyczna i dopasowana pod potrzeby klientów. Jeśli chcesz, załatwić sprzedaż dyskretnie możesz sam odwiedzić nas w Warszawie (Bemowo lub Targówek) albo w Ożarowie Mazowieckim. Niezależnie od miejsca spotkania przygotuj pojazd na sprzedaż przy pierwszym kontakcie. Na cenę mają wpływ czynniki takie jak: wiek, przebieg, stan techniczny pojazdu wyposażenie, zabierz wszystko, co może podnieść wartość pojazdu np. opony sezonowe. Przygotuj wszystkie posiadane dokumenty związane z pojazdem. Zadbaj o to, żeby w środku nie zostały żadne rzeczy osobiste. 

Skup auto Mokotów sprawi, że transakcja będzie prosta i szybka dla obu stron. Po wstępnych ustaleniach telefonicznych spotkamy się w dogodnym dla Ciebie miejscu, wykonamy oględziny auta pod wycenę. Całość nie powinna potrwać więcej niż 30 minut. Jeśli nie zdecydujesz, się ostatecznie na sprzedaż za nic nie musisz płacić. Chętnie wrócimy po pozytywnej decyzji o sprzedaży. Pojazdy odkupimy od osób fizycznych i firm.  Zaufaj setkom zadowolonych klientów, naszemu ponad

10- letniemu doświadczeniu, skontaktuj się z nami i przekonaj się, że sprzedaż auta może być bardzo prosta.

Komis Modlińska Komis Płochocińska